3gimnazija1982.org Proslava 30 godina mature generacije 19781982 3. gimnazije Sarajevo.

Utisci i još ponešto. Kako napisati koju riječ o našem okupljanju kada su riječi samo riječi, koliko god ih birala, nisu dovoljno lijepe. Napisati da je 14.07.2012. godine jedna generacija 78.-82. đaka Treće gimnazije slavila tridesetogodišnjicu mature u Holiday Innu je premalo. Prije trideset godina jedna generacija djece je stasala i razišla se sva zaigrana po bijelom svijetu. Neko jučer reče, da, Ranko, kakva li bi ova zemlja bila da su tu ovi dobri, pošteni i kvalitetni ljudi, da su ostali da svoju.

OVERVIEW

This web page 3gimnazija1982.org presently has an average traffic classification of zero (the lower the higher page views). There are one contacts and directions for 3gimnazija1982.org to help you contact them. There are one mass media platforms linked to 3gimnazija1982.org. This web page 3gimnazija1982.org has been online for six hundred and fifty-nine weeks, seventeen days, nineteen hours, and thirty-six minutes.
Locations
Online Since
Nov 2011

3GIMNAZIJA1982.ORG RANKINGS

This web page 3gimnazija1982.org is seeing alternating levels of traffic within the past the year.
Traffic for 3gimnazija1982.org

Traffic ranking (by month) for 3gimnazija1982.org

Traffic ranking by day of the week for 3gimnazija1982.org

3GIMNAZIJA1982.ORG HISTORY

This web page 3gimnazija1982.org was first recorded on November 17, 2011. As of today, it is six hundred and fifty-nine weeks, seventeen days, nineteen hours, and thirty-six minutes young.
REGISTERED
November

PERIOD OF EXISTANCE

YEARS
MONTHS
DAYS

WHAT DOES 3GIMNAZIJA1982.ORG LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of 3gimnazija1982.org Mobile Screenshot of 3gimnazija1982.org Tablet Screenshot of 3gimnazija1982.org

Eurobit

Ranko Tica

Nusreta Sisia Dede 14

Sarajevo, HR, 71000

BA

3GIMNAZIJA1982.ORG HOST

Our web crawlers diagnosed that a single root page on 3gimnazija1982.org took seven thousand two hundred and twenty-one milliseconds to load. We could not discover a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
173.254.97.63

NAME SERVERS

ns1.eurobithosting.com
ns2.eurobithosting.com

I found that this domain is using the Apache os.

TITLE

DESCRIPTION

CONTENT

This web page states the following, "Kako napisati koju riječ o našem okupljanju kada su riječi samo riječi, koliko god ih birala, nisu dovoljno lijepe." Our analyzers saw that the web page also stated " đaka Treće gimnazije slavila tridesetogodišnjicu mature u Holiday Innu je premalo." The Website also said " Prije trideset godina jedna generacija djece je stasala i razišla se sva zaigrana po bijelom svijetu. Neko jučer reče, da, Ranko, kakva li bi ova zemlja bila da su tu ovi dobri, pošteni i kvalitetni ljudi, da su ostali da svoju."

SIMILAR WEB SITES

3G indir 3G internet, görüntülü konuşma, 3g Facebook, 3g oyun indir - 3gindir - Blogcu.com

Bir Ankara Polisiyesi, behzat ç izle. Yeni bir diz başlıyor Star ekranlarında Start Tv ekranlarında yepyeni bir dizi başlıyor. Bitmeyen Şarkı izle, Bergüzar Korel, Bülent İnal, son bölüm izle. Bitmeyen Şarkı dizisi sonunda 23 Ağustostan itibaren ATV ekranlarında yayın hayatına başlıyor. Dürüyenin Güğümleri ATV Dizisi izle.

3Ginger4u Patrycja - DeviantArt

Forgot Password or Username? Deviant for 4 Years. This is the place where you can personalize your profile! By moving, adding and personalizing widgets.